RA73F1J8K06BTD
MFR.Part #
RA73F1J8K06BTD
JLCPCB Part #
C4326669
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS