RA73F1J825RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J825RBTDF
JLCPCB Part #
C3929055
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS