RA73F1J6K19BTDF
MFR.Part #
RA73F1J6K19BTDF
JLCPCB Part #
C6373872
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS