RA73F1J634RBTD
MFR.Part #
RA73F1J634RBTD
JLCPCB Part #
C6373868
Description
-55℃~+155℃ 500mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS