RA73F1J56R2BTD
MFR.Part #
RA73F1J56R2BTD
JLCPCB Part #
C4284682
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS