RA73F1J316RBTD
MFR.Part #
RA73F1J316RBTD
JLCPCB Part #
C3967198
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 316Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS