RA73F1J2K55BTDF
MFR.Part #
RA73F1J2K55BTDF
JLCPCB Part #
C6373848
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS