RA73F1J26K1BTD
MFR.Part #
RA73F1J26K1BTD
JLCPCB Part #
C4258406
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 26.1kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS