RA73F1J22K1BTDF
MFR.Part #
RA73F1J22K1BTDF
JLCPCB Part #
C6636817
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS