RA73F1J20KBTDF
MFR.Part #
RA73F1J20KBTDF
JLCPCB Part #
C4087121
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS