RA73F1J20KBTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RA73F1J20KBTD
JLCPCB Part #
C3971297
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS