RA73F1J1K69BTD
MFR.Part #
RA73F1J1K69BTD
JLCPCB Part #
C4349514
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.69kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS