RA73F1J1K65BTDF
MFR.Part #
RA73F1J1K65BTDF
JLCPCB Part #
C5716959
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS