RA73F1J1K54BTD
MFR.Part #
RA73F1J1K54BTD
JLCPCB Part #
C7037744
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS