RA73F1J1K47BTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RA73F1J1K47BTDF
JLCPCB Part #
C4239622
Package
0603
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.47kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS