RA73F1J1K47BTD
MFR.Part #
RA73F1J1K47BTD
JLCPCB Part #
C4314719
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.47kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS