RA73F1J1K24BTDF
MFR.Part #
RA73F1J1K24BTDF
JLCPCB Part #
C6960513
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS