RA73F1J1K1BTD
MFR.Part #
RA73F1J1K1BTD
JLCPCB Part #
C4198998
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS