RA73F1J1K02BTDF
MFR.Part #
RA73F1J1K02BTDF
JLCPCB Part #
C3962285
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.02kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS