RA73F1J16K9BTDF
MFR.Part #
RA73F1J16K9BTDF
JLCPCB Part #
C4147754
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 16.9kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS