RA73F1J15KBTD
MFR.Part #
RA73F1J15KBTD
JLCPCB Part #
C4245278
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS