RA73F1J130RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J130RBTDF
JLCPCB Part #
C3971014
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS