RA73F1J113RBTD
MFR.Part #
RA73F1J113RBTD
JLCPCB Part #
C4117451
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 113Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS