PT370220
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
PT370220
JLCPCB Part #
C7030620
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+70℃ 10A 10ms 15ms 220V 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 400V@AC AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS