PT270R24
MFR.Part #
PT270R24
JLCPCB Part #
C1564489
Package
Plugin,22.5x28mm
Description
-40℃~+70℃ 12A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 400V@AC AgNi 插件,22.5x28mm Power Relays ROHS