MPT100C1K0F
MFR.Part #
MPT100C1K0F
JLCPCB Part #
C3475364
Description
-65℃~+175℃ 100W 1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS