KUP-11D17-48
MFR.Part #
KUP-11D17-48
JLCPCB Part #
C6646331
Package
Plugin
Description
-45℃~+70℃ 10A 10ms 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC 48V AgCdO Plugin Power Relays ROHS