KUP-11A45-120
MFR.Part #
KUP-11A45-120
JLCPCB Part #
C7292119
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+55℃ 10A 10ms 120V 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS