KUMP-14A18-240
MFR.Part #
KUMP-14A18-240
JLCPCB Part #
C6213436
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+45℃ 10ms 15A 15ms 240V 277V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS