KUHP-5D51-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUHP-5D51-12
Description
-45℃~+70℃ 12V 20ms 20ms 240V@AC 30A AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Power Relays