KUEP-3D17-48
MFR.Part #
KUEP-3D17-48
JLCPCB Part #
C7212804
Package
Plugin
Description
-45℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 10ms 150V@DC 15ms 48V AgCdO 插件 Power Relays ROHS