KRP-14AY-120
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KRP-14AY-120
JLCPCB Part #
C1564145
Package
Plugin,35.7x35.7mm
Description
120V 240V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 5A 插件,35.7x35.7mm Power Relays ROHS