KRPA-14DY-24
MFR.Part #
KRPA-14DY-24
JLCPCB Part #
C6579855
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 240V@AC 24V 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 5A Silver SOCKETABLE Power Relays