KRPA-14DN-24
MFR.Part #
KRPA-14DN-24
JLCPCB Part #
C1564469
Package
Plugin,35.7x35.7mm
Description
-45℃~+70℃ 10A 240V@AC 24V 3 Form C: 3C (3P2T-CO) AgCdO 插件,35.7x35.7mm Power Relays ROHS