KRPA-14DN-125
MFR.Part #
KRPA-14DN-125
JLCPCB Part #
C5745174
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 10A 125V 240V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS