KRPA-11DY-48
MFR.Part #
KRPA-11DY-48
JLCPCB Part #
C5662363
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC 48V 5A Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS