KHU-17A11-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KHU-17A11-12
Description
-45℃~+70℃ 12V 13ms 240V@AC 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6ms Silver - Power Relays ROHS