K10P-7AT5-120
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
K10P-7AT5-120
Description
-45℃~+70℃ 10ms 120V 120V@AC 13ms 15A AgCdO Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS