HVR10D2K0F
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HVR10D2K0F
JLCPCB Part #
C1573901
Package
Plugin
Description
10W 2kΩ ±1% ±300ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS