HSA5075RJ
MFR.Part #
HSA5075RJ
JLCPCB Part #
C1525484
Description
50W 75Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS