HSA25R015J
MFR.Part #
HSA25R015J
JLCPCB Part #
C1525649
Description
15mΩ 25W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS