HSA2547RJ
MFR.Part #
HSA2547RJ
JLCPCB Part #
C1525422
Description
25W 47Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS