HSA253K9J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSA253K9J
JLCPCB Part #
C1525684
Package
Plugin
Description
25W 3.9kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS