HSA25390RJ
MFR.Part #
HSA25390RJ
JLCPCB Part #
C1525663
Description
25W 390Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS