HSA1047RJ
MFR.Part #
HSA1047RJ
JLCPCB Part #
C6208326
Description
16W 47Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS