HSA102R7J
MFR.Part #
HSA102R7J
JLCPCB Part #
C1525677
Description
16W 2.7Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS