HSA1018RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSA1018RJ
JLCPCB Part #
C1525705
Package
Plugin
Description
16W 18Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS