HCL130J5R6CX
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HCL130J5R6CX
Description
-80ppm/℃~+200ppm/℃ 5.6Ω 70W Wirewound Resistor ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS