H89K53DZA
MFR.Part #
H89K53DZA
JLCPCB Part #
C1405862
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS