H89K1FYA
MFR.Part #
H89K1FYA
JLCPCB Part #
C3492558
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS